Rabu, 14 November 2012

Pod jiným názvem by mohl také být nazval Para mořsk

Viděli jsme různé stupně šílenství, ale já nemohu říci vlastně co mě kontrolovat tuto průkopnickou jednotky pohybující pevnosti. Je to mobilní arzenál jeden z a druhu, která kombinuje prezidentské pohodlí, stejně jako inovační inženýrství. Vše je zabalené a připravena jít, ale ne tak rychle, jak si myslíš. S zrychlení 15 sekund od 0-60 mph tyas mirasih a maximální rychlost nepřesáhne 60 mph bude mít více než dost času odebírají vzadu, jak to projde: to se ani jeden z těch hodit sebou italských automobilů, předávající stejně rychle jako blesky, než řeknete to bliká!

Benzinová nádrž

Má dostatek schopností řídit stejně jako tank T-72, a současně není dohoda o bezpečnosti. Benzinová nádrž je armour-plated plná speciálně navržený pěny, která zabraňuje exploduje i když trpí přímý zásah.

Obrany příslušenství

James Bond může mít kulomet vybaven obojživelníků auto s revolvingový SPZ a ropných postřikovače, ale to nemůže pomoci, ale luk na Cadillac, jeden. Brnění á 8palec tlustý dveře, noční vidění kamery, pump-action brokovnice, slzný plyn děla a řidičský okno tvrdý dostatečně odolávat zbroj piercing odrážky kulomet sprcha na 31. prosince by neměla odradit jej. Uvnitř je komunikační centrum na řídícím panelu s GPS sledovací systém, systém hasičské v zavazadlovém prostoru a také dodávky kyslíku. Okno řidiče je jediná, která se otevře, ale nepřesahující tři palce. Existují také láhve prezidentova krve na palubě, v případě, že potřebuje nouzové transfúze.

Karoserie

Teplo - hit - teplo - a udeřil znovu. Ne, to není Kovář kované železné tělo. Je to technické kombinace dvojí tvrdost oceli, hliníku, titanu a dokonce i keramické desky rozbít možné projekcí. Cadillac, něčí šasi je zesílené pět palců ocelového plechu, který běží pod auto bombu je umístit pod ochranu v nepravděpodobném případě. Brnění na těle je tak silná, že to má váhu dveří kabiny na Boeing 757 jet a oceli tak silné, že dinosaurus by rozbít to pokud posadil se na něj.

Interiér

Auto je vnitřní křesel čtyři cestující s oddílem skleněné a pouze prezident má přechod na nižší. Prezident má také paniky přepínač nainstalovat což může používat přivolat pomoc a své místo má výkonný balíček s záhyb pryč desktop, notebook s Wi-Fi, stav of-the-art satelitní telefon a přímá linka do vice prezident a Pentagonu. Jejda málem jsem zapomněl - je také připojen k mým telefonem.

Šofér

Pod jiným názvem by mohl také být nazval Para mořské, jak on je cvičen CIA v nejnáročnější jízdy situací vyrovnat. Zároveň Allen Iverson vedl svůj tým k vítězství s zraněného ramene; Myslím, že něčí Cadillac šofér by se mnohem více.

Pneumatiky

Pneumatiky jsou vyztužené kevlarem, shred a proražení odolného, ocelovým ráfky pod který umožnil pohyb i v případě, že guma je odstřelili.

Vše řečeno a vykonáno, Cadillac, jedna zůstává auto porazit!

Ostatní skutečnosti:

Cena: 300.000 liber
Délka: 18 ft
Motor: 6,5 litru
Výška: 5 ft 10 v
Palivové hospodářství: 8 mil na galon
Max rychlost: 60 km/h
Zrychlení: 15 sekund z 0-60 mph

Tidak ada komentar:

Posting Komentar